Про компанію

GARMATA – виробник професійного дереворізального інструменту з 2016 року. Головні наші цінності – високий професіоналізм і повна самовіддача спільній справі. Ми враховуємо особливості кожного клієнта, обираючи оптимальний підхід індивідуальним вимогам.

Виробництво GARMATA – це команда кваліфікованих спеціалістів. Сучасне технологічне обладнання з числовим програмним керуванням забезпечує виробництво виробів (фрез) з максимальною точністю, а в майбутньому легку експлуатацію дереворізального інструменту.
Ефективна система внутрішнього контролю за якістю дереворізального інструменту на кожному етапі виробництва гарантує високу якість нашої продукції.

При виробництві фрез ми використовуємо технологію механічного кріплення ріжучих пластин з твердого сплаву, що робить інструмент точнішим та збільшує його ресурс.

Матеріали до нашого інструменту ми підбираємо з особливою увагою. Корпуси фрез виготовляємо з високоякісної інструментальної сталі, а також легких сплавів, що максимально знижує навантаження на підшипник шпинделя при експлуатації. Використання твердого сплаву CERATIZIT (Люксембург), TIGRA (Німеччина) забезпечує точність різу та довготривалий строк експлуатації інструменту.

Ми надаємо послуги з профілювання та заточування ріжучих пластин до фрез з механічним кріпленням. Всі роботи проводяться виключно на сучасних верстатах із числовим програмним керуванням, що гарантує максимальну якість та точність робіт.

GARMATA забезпечує постійну підтримку клієнтів, надаючи повний спектр послуг сервісу дереворізального інструменту.

Ми дорожимо своєю репутацією, а тому дереворізальний інструмент нашого виробництва – це завжди якість та увага до тонкощів.

Передзвоніть мені
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

    Надіслати
    Скачайте наш каталог і прайс
    просто заповніть форму і з'явиться посилання для скачування

      Скачати